Eskişehir Turu | Günübirlik

190,00₺ 225,00₺

OverView

Mevcut Seçenekler:

ESKİŞEHİR TURU

Günübirlik


Belirlenen noktalarda buluşarak İzmit, Bilecik, Bozüyük güzergâhını kullanarak Türkiye'nin en kalabalık yirmi beşinci şehri olan Met helvası, Haşhaşlı çörek Kalabak suyu, çibörek ve lületaşı ile meşhur Eskişehir’e doğru yola çıkıyoruz. Eskişehir'de ilk olarak Dünya'nın pek çok ülkesinde bulunan “Madam Tussaud” Müzesi’nin Türkiye’deki ilk örneği Tarihi kişiler ile yerli ve yabancı ünlü 160 kişinin heykelinin yer aldığı Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında Türkiye'de bir ilk olan Çağdaş Cam Sanatları Müzesi'ni geziyoruz.Eskişehir’e mahsus çiböreğin tadına bakmak için öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Osmanlı dönemi mimarisiyle Meşhur Tarihi Odunpazarı semtini gezmeye başlıyoruz. Kurşunlu Külliyesi, Lületaşı Müzesi, Atlıhan’ı gezileri sonrasında su seviyesinin yeterli olması durumunda Porsuk Çayı'nda tekne gezisi yapıyor ve Porsuk Çayı üzerinde unutulmaz fotoğraf kareleri yakalıyoruz. Dilerseniz su muhallebisi de yiyebileceğiniz Haller Gençlik Merkezinde verilen alışveriş, çay ve kahve molasının ardından. Sonrasında Türkiye'nin ilk arabası olan Devrim'i fotoğraflıyoruz.Eskişehir'in yapay plajının da bulunduğu Kent park' ta gezinti yapıyoruz Sonrasında belirlediğimiz noktada aracımızla buluşarak İstanbul'a doğru dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. Konuklarımızla aldığımız noktalarda bir başka programda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

- Lüks ve Konforlu Araçlar İle Ulaşım

- Çevre Gezileri

- Profesyonel Rehberlik Hizmeti

- Araç İçi Kahvaltı Paketi

- Öğlen Yemeği (Çi börek+ içecek) 

 

 FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Kişisel Harcamalar

- Porsuk Çayında Tekne Turu

- Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri


Yemek Detayları

Bölgelerde Yöresel Yemekler sunan Restoranlarda Belirtilen menü sunulmaktadır

Önemli Notlar

•Rehberimiz yol, hava, bölge yoğunluğu veya olağanüstü koşullara göre programda değişiklik yapma inisiyatifine sahiptir.

•Rezervasyon sırasında koltuk garantisi ya da sözü KESİNLİKLE verilmez.

•Yürüyüşe uygun giysi, ayakkabı, şemsiye, el feneri, fotoğraf makinesi bulundurulmasını hatırlatırız.

•Yüksek sezonda ve olağan dışı durumlarda programda belirtilen oteller benzer kategorilerde farklı otellerle değiştirilebilir. Günübirlik Turlar için Bu Madde geçerli değildir.

•Tur öncesi ya da tur esnasında oluşabilecek hava muhalefeti, doğal afet veya olağanüstü durumlardan dolayı gerçekleşemeyen turlardan Rota Tour sorumlu değildir.

•Turda kullanılmayan hak ve hizmetlerin tur süresince ya da sonrasında iadesi mümkün değildir.

•Yeterli katılım olmadığı durumlarda Tur iptal olur ve tur operatörü misafirlerini 1 (Bir) gün önceden bilgilendirir.(uçaklı turlar hariç)

•Haftalık turlarda (4 gece ve üzeri) oturma düzeni önden arkaya sıra atlanılarak değiştirilir. Bu uygulama rehber tarafından organize edilir.

•Tur programı, Rezervasyon Formu ve Tur Sözleşmesi bir bütündür. Ayrı ayrı düşünülemez.

Ulaşım Araç Tipleri

Mercede Travego & Tourismo & Man Fortuna ve Temsa Safir -Otokar-Isuzu- Mercedes Sprinter Wolksvagen crafter marka ve model araçlar ile turlarımız gerçekleştirilmektedir.

HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda katılımcı sayısına göre  araçlar kullanma hakkına sahiptir.

 HAREKET YERİ VE HAREKET SAATİ

06:00 Bakırköy Ömür Plaza AVM

06:30 Mecidiyeköy Merkez Mado Cafe Önü

07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi

07:20 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu Yanı(E-5 Ankara İstikameti)

07:30 Çayırova McDonalds Önü 

 

Eskişehir Turu programı, Rota Tour tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Programın kopyalanması, yayınlanması yasaktır. Tüm hakları Rota Tour’a aittir. Turizm sektöründe oluşturulan kopyalarından Rota Tour sorumlu tutulamaz. Kopyalanan Tur Programlarının tespiti durumunda hukuki işlem yapılacaktır. Tur programımız, 4077 numaralı tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır.

 

Biz Daha İyisini Yazana Kadar En İyisi Bu…

Bir sonraki sirküler bu sirküleri geçersiz kılar. 26.07.2019 BC.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.