Butik Hatay - Adana Turu | 1 Gece Konaklamalı

1.150,00₺ 1.277,00₺

OverView

Mevcut Seçenekler:

BUTİK

HATAY – ADANA TURU

1 Gece 2 Gün

Uçaklı

1 Gün:

Sabah belirlenen noktadan hareketle havaalanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 1.35 dk sürecek hava yolculuğu sonrasında Hatay’a iniyoruz. İlk olarak geniş mozaik koleksiyonuyla dünyanın en önemli müzelerinden biri olan Antakya  Müzesini ziyaret ediyoruz. Rehberimiz eşliğinde müzede kısa bir tarih yolculuk yaparak bir sonraki durağımız olan ve Hristiyanlık tarihinin en eski ve önemli kilisesi konumunda ki St.Pierre Kilisesi’ ne devam ediyor, buradan Asi nehrinin ikiye ayırdığı Antakya’yı kuşbakışı izleyip gerekli bilgileri rehberimizden alıyoruz. Ardından, öğle yemeğimizi alacağımız restoranımıza devam ediyor ve Antakya’nın meşhur mutfağında oluşan lezzetli yemekleri tattıktan sonra Antakya merkeze devam ederek turumuza ülkemizin en eski camilerinden olan Habib-i Neccar Camii ile devam ediyoruz. Tarihi Hatay Evleri arasında yapacağımız bir yürüyüşün ardından Antakya’ya özgü yöresel ürünleri alabileceğimiz Tarihi Uzun Çarşıda mola veriyoruz. Dileyen yolcularımız, serbest zaman dâhilinde, Tarihi Affan Kahvehanesinde meşhur haytalı tatlısının tadına bakabilir. Sonrasında aracımız ile buluşup mitolojik bir aşk hikayesine sahip olan Harbiye Şelalelerine doğru yola çıkıyor, şelalelerde muhteşem fotoğraf kareleri yakalayarak bölgeyi geziyoruz verilen serbest zaman sonrasında otelimize doğru yola çıkıyoruz

OTELE VARIŞ ODALARA YERLEŞME SERBEST ZAMAN 

2. Gün:

Otelimizde alınan sabah kahvaltı sonrasında otelden ayrılarak ülkemizin en uzun sahil şeritlerinden Çevlik Sahili’ni görüyor, Samandağ Titus Tüneli ve Hızır Aleyhisselam Türbe ziyaretimizi tamamladıktan sonra öğle yemeğimizi almak üzere Samandağ sahilindeki balık restoranımıza devam ediyoruz. Öğle yemeği sonrasında Adana’ya doğru yola çıkıyoruz. Adana`da Sabancı Merkez Camii`ne gidiyoruz. 1998 yılında ibadete açılan, Balkanların ve Orta Doğu'nun en büyük camisi olarak kabul edilen bu muhteşem yapıyı rehberimizin anlatımlarıyla ziyaret ettikten sonra Seyhan Nehri`nin kıyısından yapacağımız kısa bir yürüyüşle ülkemizin en büyük şehirlerinden biri olan Adana`nın simgesi olan tarihi Taş Köprü `ye geçiyoruz. Vereceğimiz fotoğraf  ve alış veriş  molası sonrasında dönüş yolculuğumuz için havaalanına doğru yola çıkıyoruz. İstanbul’da bizi bekleyen aracımızla transferimizi gerçekleştirdik sonra misafirlerimizle Bir başka ROTA TOUR organizasyonunda görüşmek üzere ayrılıyoruz.


FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

- Gidiş Dönüş Uçak Biletleri

- 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

- İlk Gün Sabah Kahvaltısı

- Lüks ve Konforlu Araçlar İle Ulaşım

- Çevre Gezileri

- Profesyonel Rehberlik Hizmeti

- Havaalanı Transferleri

- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

 FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Kişisel Harcamalar

- Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

- Öğlen Yemekleri


Yemek Detayları Detayları

Bölgelerde Yöresel Yemekler sunan Restoranlarda Belirtilen menü sunulmaktadır

 

Önemli Notlar

•Rehberimiz yol, hava, bölge yoğunluğu veya olağanüstü koşullara göre programda değişiklik yapma inisiyatifine sahiptir.

•Rezervasyon sırasında koltuk garantisi ya da sözü KESİNLİKLE verilmez.

•Yürüyüşe uygun giysi, ayakkabı, şemsiye, el feneri, fotoğraf makinesi bulundurulmasını hatırlatırız.

•Yüksek sezonda ve olağan dışı durumlarda programda belirtilen oteller benzer kategorilerde farklı otellerle değiştirilebilir. Günübirlik Turlar için Bu Madde geçerli değildir.

•Tur öncesi ya da tur esnasında oluşabilecek hava muhalefeti, doğal afet veya olağanüstü durumlardan dolayı gerçekleşemeyen turlardan Rota Tour sorumlu değildir.

•Turda kullanılmayan hak ve hizmetlerin tur süresince ya da sonrasında iadesi mümkün değildir.

•Yeterli katılım olmadığı durumlarda Tur iptal olur ve tur operatörü misafirlerini 1 (Bir) gün önceden bilgilendirir.

•Haftalık turlarda (4 gece ve üzeri) oturma düzeni önden arkaya sıra atlanılarak değiştirilir. Bu uygulama rehber tarafından organize edilir.

•Tur programı, Rezervasyon Formu ve Tur Sözleşmesi bir bütündür. Ayrı ayrı düşünülemez.

  

Ulaşım Araç Tipleri

Mercede Travego & Tourismo & Man Fortuna ve Temsa Safir model araçlar ile turlarımız gerçekleştirilmektedir.

HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda 27 Kişiye Kadar ISUZU, OTOKAR,   16 Kişiye Kadar MERCEDES SPRINTER veya VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar.

 

HATAY -  ADANA Tur programı, Rota Tour tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Programın kopyalanması, yayınlanması yasaktır. Tüm hakları Rota Tour’a aittir. Turizm sektöründe oluşturulan kopyalarından Rota Tour sorumlu tutulamaz. Kopyalanan Tur Programlarının tespiti durumunda hukuki işlem yapılacaktır. Tur programımız, 4077 numaralı tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır.

 

Biz Daha İyisini Yazana Kadar En İyisi Bu…

Bir sonraki sirküler bu sirküleri geçersiz kılar. 31.07.2019 BC.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.