Maşukiye - Ormanya - Sapanca Turu | Günübirlik

180,00₺ 200,00₺

OverView

Mevcut Seçenekler:

MAŞUKİYE – ORMANYA – SAPANCA TURU

Günübirlik

Belirlenen noktalardan sabah saatlerinde hareketle doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz havayı solumak, su ve kuş sesini dinleyip şehrin stresini, yorgunluğunu üzerimizden kısa süreliğine de olsa atmak için Maşukiye'ye doğru yola çıkıyoruz. Maşukiye'ye ulaştığımızda doğanın güzelliği karşısında yeşilliklerin arasında kahvaltımızı yaparak gün için enerji topluyoruz. Kahvaltımızın ardından Maşukiyede bulunan ATV veya ZIPLINE turu yapmak için kanyona çıkıyoruz. Burada etkınlıklere katılacak misafirlerimiz için  15 dk bilgilendirme ve 45 dk da etkinlik ile toplam 1 saatlik bir zamanımız olacak(EKSTRA ETKİNLİK). Bu turlara katılmayacak misafirlerimiz, Kanyonda yürüyüş yapabilir, doğanın tadını çıkarabilirler. Burada vermiş olduğumuz zamanın ardından, Dünyanın üçüncü Avrupa’nın en büyük Doğal Yaşam Parkı olan ORMANYA geçiyoruz. Burada Doğal yaşamı koruma altına alırken turistik amaçlı kullanıma da imkan veren Ormanya, 6 ana bölgeden oluşuyor ve farklı coğrafyalara ait hayvanları, doğal ortamlarında bir arada görme imkanı sağlıyor. İnsanların dünyayı birlikte paylaştığı canlılarla yakından tanışma ve onları daha yakından tanıma imkanı sağlayan park, 17 türde 85 adet evcil memeli, 25 türde 267 adet kanatlı, 1 türde sürüngene ev sahipliği yapıyor. Botanik Yolu’nda Anadolu Coğrafyasının zengin faunası ve bitki örtüsünden onlarca örnek sergileniyor. Hayvanların doğal ortamları korunarak oluşturulan alanda, en doğal halleriyle 10 türden 114 adet hayvan bulunuyor. Bu hayvanların arasında ceylan, geyik, karaca ve yılkı atları yer alıyor. Gençler ve çocuklar, Ormanya’da bir taraftan spor yapıp eğlenirken, bir taraftan da Orman Okulu kapsamındaki etkinlikler ile doğayı keşfedecek. Gençler ve çocuklar Macera Parkında adrenalini doyasıya yaşayacak. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrası öğlen yemeği almak için restoranımıza doğru yola çıkıyoruz. Öğlen yemeği için yemek molasının adından, Sapanca Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Sapanca gölü kenarlarında ata binme alanları, balık tutma göleti, yürüyüş alanları mevcuttur. Sapanca Gölü kenarında vereceğimiz serbest zaman sonrasında İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. Konuklarımızla aldığımız noktalarda bir başka programda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

- Lüks ve Konforlu Araçlar İle Ulaşım

- Çevre Gezileri

- Serpme Köy Kahvaltısı

- Öğlen Yemeği (Kiremitte Alabalık veya Köfte, Salata,İçecek)

-  Rehberlik Hizmeti

- Milli Park Girişleri

- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 


FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Kişisel Harcamaları

- ATV Safari Turu

- Zeplin 


Yemek Detayları 

Bölgelerde Yöresel Yemekler sunan Restoranlarda Belirtilen menü sunulmaktadır.

Önemli Notlar

•Rehberimiz yol, hava, bölge yoğunluğu veya olağanüstü koşullara göre programda değişiklik yapma inisiyatifine sahiptir.

•Rezervasyon sırasında koltuk garantisi ya da sözü KESİNLİKLE verilmez.

•Yürüyüşe uygun giysi, ayakkabı, şemsiye, el feneri, fotoğraf makinesi bulundurulmasını hatırlatırız.

•Yüksek sezonda ve olağan dışı durumlarda programda belirtilen oteller benzer kategorilerde farklı otellerle değiştirilebilir. Günübirlik Turlar için Bu Madde geçerli değildir.

•Tur öncesi ya da tur esnasında oluşabilecek hava muhalefeti, doğal afet veya olağanüstü durumlardan dolayı gerçekleşemeyen turlardan Rota Tour sorumlu değildir.

•Turda kullanılmayan hak ve hizmetlerin tur süresince ya da sonrasında iadesi mümkün değildir.

•Yeterli katılım olmadığı durumlarda Tur iptal olur ve tur operatörü misafirlerini 1 (Bir) gün önceden bilgilendirir.(uçaklı turlar hariç)

•Haftalık turlarda (4 gece ve üzeri) oturma düzeni önden arkaya sıra atlanılarak değiştirilir. Bu uygulama rehber tarafından organize edilir.

•Tur programı, Rezervasyon Formu ve Tur Sözleşmesi bir bütündür. Ayrı ayrı düşünülemez.

 Ulaşım Araç Tipleri

Mercede Travego & Tourismo & Man Fortuna ve Temsa Safir -Otokar-Isuzu- Mercedes Sprinter Wolksvagen crafter marka ve model araçlar ile turlarımız gerçekleştirilmektedir.

HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda katılımcı sayısına göre  araçlar kullanma hakkına sahiptir.

 


HAREKET YERİ VE HAREKET SAATİ

06:00 Bakırköy Ömür Plaza AVM

06:30 Mecidiyeköy Merkez Mado Cafe Önü

07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi

07:20 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu Yanı(E-5 Ankara İstikameti)

07:30 Çayırova McDonalds Önü 

 

Sapanca - Maşukiye - Ormanya Turu programı, Rota Tour tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Programın kopyalanması, yayınlanması yasaktır. Tüm hakları Rota Tour’a aittir. Turizm sektöründe oluşturulan kopyalarından Rota Tour sorumlu tutulamaz. Kopyalanan Tur Programlarının tespiti durumunda hukuki işlem yapılacaktır. Tur programımız, 4077 numaralı tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır.

 

Biz Daha İyisini Yazana Kadar En İyisi Bu…

Bir sonraki sirküler bu sirküleri geçersiz kılar. 26.07.2019 BC.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.