Vizyon - Misyon

Vizyonumuz

Rota Tour, dünden bugüne hızla artan ve gün ışığına çıkan bilgileri güncel olarak takip eden. Yeni bilgilerin ışığında tur programlarının tekrar harmonizesini sağlayan, misafirlerine en doğru ve verimli kaynaklardan bilgileri sunmayı kendine hedef edinmiştir.


Yaptığı çalışmalarında ve gezilerinde, rotalarındaki noktaları alanında uzman kişi ile misafirlerine sunmakta ve böylelikle kendini sektör içerisindeki kalitesiyle tüm gezginlerine hissettirmektedir.


Güveni ve saygınlığı temsil eden kuruluşumuzla, ekip arkadaşlarımızla bütünleşik sıcak ve samimi bir ortamda, ulusal ve uluslararası düzeyde verdiğimiz hizmetle sevgili müşterilerimizin %100 memnuniyet çatısı altında doyasıya öğrenmek, gezmek ve eğlenmektir.


Misyonumuz

Misyonumuzun ilk ve tek önceliği olan gezginlerimizin, meraklılarımızın ve kâşif ruhlu misafirlerimizle duygusal bir bağ kurmak ve sadakati arttırmaktır. Bu doğrultuda istek ve talepleri, kıymetli bilim ekibimizle paylaşıp en keyifli rotaları misafirlerimize sunmaktayızdır.


2016 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışı tur organizasyonlarımızla hedef zincirimizi büyüterek ve ‘’ Butik Tur’’ anlayışımızdan ödün vermeyerek, siz değerli misafirlerimize kendini özel hissettirmek ve akıllardan silinmeyecek deneyimlere aracılık etmekteyiz.